Znajdź swój wymarzony dom w Costa Blanca i Mar Menor, z ofertami specjalnymi w Torrevieja i Orihuela Costa

Nieruchomości -

PAG 1/16 - suma 185 Nieruchomości
 

Dom na wsie - Callosa de Segura (Comunidad valenciana) , Powierzchnia zabudowy 1100m2, Pow. Parceli ...

Sprzedaż - Zapoznaj się z ceną
  • Nr oferty : 18050
  • Sypialnie : 12
  • Łazienki : 9
  • Powierzchnia : 1100 m2
Zarezerwowane
 

Bliźniak - Torrevieja (La Siesta - El Salado - Torreta) , Powierzchnia zabudowy 47m2, Pow. Parceli ...

Sprzedaż 139.000 €
  • Nr oferty : SL5144
  • Sypialnie : 2
  • Łazienki : 1
  • Powierzchnia : 47 m2
Zarezerwowane
 

Dom na wsie - Torrevieja (Torretas) , Powierzchnia zabudowy 70m2, Pow. Parceli 129.6m2, 3 Sypialnie, 1...

Sprzedaż 149.000 €
  • Nr oferty : J_M-AZOR-1
  • Sypialnie : 3
  • Łazienki : 1
  • Powierzchnia : 70 m2
Zarezerwowane
 

Bliźniak - Torrevieja (Calas blanca) , Powierzchnia zabudowy 65m2, 2 Sypialnie, 1 Łazienki , Odległość do...

Sprzedaż 150.000 €
  • Nr oferty : DMRE54
  • Sypialnie : 2
  • Łazienki : 1
  • Powierzchnia : 65 m2
 

Bliźniak - Catral (Comunidad valenciana) , Powierzchnia zabudowy 233m2, Pow. Parceli 158m2, 3...

Sprzedaż 150.000 €
  • Nr oferty : 16-PO3CAT
  • Sypialnie : 3
  • Łazienki : 1
  • Powierzchnia : 233 m2
Zarezerwowane
 

Bliźniak - Torrevieja (Los altos) , Powierzchnia zabudowy 46m2, Pow. Parceli 44m2, 2 Sypialnie, 1...

Sprzedaż 169.000 € 179.000 € - 6%
  • Nr oferty : 4-B-Z1033
  • Sypialnie : 2
  • Łazienki : 1
  • Powierzchnia : 46 m2
 

Bliźniak - Torrevieja (Los altos) , Powierzchnia zabudowy 46m2, Pow. Parceli 86m2, Powierzchnia...

Sprzedaż 169.900 € 177.900 € - 4%
  • Nr oferty : C2064AG
  • Sypialnie : 2
  • Łazienki : 1
  • Powierzchnia : 46 m2
 

Bliźniak - Torrevieja (Carrefour) , Powierzchnia zabudowy 75m2, Pow. Parceli 100m2, 3 Sypialnie, 2...

Sprzedaż 175.000 €
  • Nr oferty : SB1049
  • Sypialnie : 3
  • Łazienki : 2
  • Powierzchnia : 75 m2
Zarezerwowane
 

Bliźniak - Orihuela Costa (La Ciñuelica) , Powierzchnia zabudowy 95m2, 2 Sypialnie, 1 Łazienki , Basen .

Sprzedaż 179.000 €
  • Nr oferty : 4-B-Z1047
  • Sypialnie : 2
  • Łazienki : 1
  • Powierzchnia : 95 m2
 

Bliźniak - Torrevieja (Calas blanca) , Powierzchnia zabudowy 110m2, Powierzchnia tarasu 16m2, 6...

Sprzedaż 179.000 €
  • Nr oferty : 21-V168
  • Sypialnie : 6
  • Łazienki : 2
  • Powierzchnia : 110 m2
 

Bliźniak - Torrevieja (La Mata) , Powierzchnia zabudowy 84m2, 3 Sypialnie, 1 Łazienki , Basen .

Sprzedaż 180.000 € 200.000 € - 10%
  • Nr oferty : 11-B.82
  • Sypialnie : 3
  • Łazienki : 1
  • Powierzchnia : 84 m2
 

Bliźniak - Torrevieja (El limonar) , Powierzchnia zabudowy 86m2, Pow. Parceli 105m2, 2 Sypialnie, 1...

Sprzedaż 183.000 €
  • Nr oferty : 4-B-Z1048
  • Sypialnie : 2
  • Łazienki : 1
  • Powierzchnia : 86 m2
Mapa nieruchomości
Zobacz mapę
Zaprojektowane przez CRM Inmovilla
Wyślij ten formularz ze swoim imieniem i numerem telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Po naciśnięciu przycisku "WYŚLIJ" potwierdzasz, że przeczytałeś, zrozumiałeś i zaakceptowałeś warunki naszej Polityki prywatności przedstawione w tym LINKU

Responsable: JAVIER GRACIA ARCE - CIF: 4556***** - C/ CLEMENTE GOSALVEZ Nº10 BAJO (AGRUCASA) TORREVIEJA 03181 (ALICANTE) Teléfono: 616759039 - Correo electrónico: javi@agrucasa.es

Finalidad: Aby przesłać informacje o nieruchomościach, które spełniają wymagania klienta przedstawione przez wypełnienie tego formularza.

Legitimación: Wdrożenie środków przed zawarciem umowy na życzenie klienta (wniosek budżetowy lub informacje o naszych profesjonalnych usługach).

Destinatarios: Te dane dotrą do urzędu i nie ma spodziewanego przekazania danych, jeśli nie wynika to z obowiązku prawnego.

Derechos: Użytkownik może wykorzystywać swoje prawo do uzyskiwania dostępu, modyfikowania, stłumienia, sprzeciwu, przekazywania lub wycofania zgody na swoje dane osobowe za pośrednictwem wiadomości e-mail XXXXXX@XXXXXXX.es