Znajdź swój wymarzony dom w Costa Blanca i Mar Menor, z ofertami specjalnymi w Torrevieja i Orihuela Costa

Domek z dwiema sypialniami w Los Altos

Działania: UlubioneFavorite [[DESCARTAR]]Discart Wydrukuj printer [[ENVIAR_POR_EMAIL]]globe Eksportuj do PDFfile pdf
Udział: plus facebook twitter gmail whatsapp telegram
  • 1
  • 2
Zaproponuj swoją cenę
169.900 €
Po obniżce 177.900 € - 4 %
* Nie uwzględniono podatków, kosztów zakupu i sprzedaży oraz finansowania
  • Zdjęcia
  • Wirtualna podróż
Powrót do galerii
Odkryj ten urokliwy dom szeregowy położony w spokojnej okolicy Los Altos w Torrevieja. Działka o powierzchni 86 m² sprawia, że nieruchomość jest idealna do korzystania ze śródziemnomorskiego słońca.

Dom posiada 2 dwuosobowe sypialnie, które zapewniają idealny wypoczynek po dniu spędzonym na słońcu. Orientacja północno-zachodnia gwarantuje dobre nasłonecznienie po południu.

Na zewnątrz znajduje się duży prywatny taras-ganek o powierzchni 40 m², gdzie można się zrelaksować lub spędzić niezapomniane chwile z rodziną i przyjaciółmi.

Dodatkowo dostępny jest odświeżający wspólny basen otoczony zadbanymi ogrodami — idealne miejsce na gorące dni!

Nieruchomość znajduje się zaledwie 3000 metrów od morza, co zapewnia łatwy dostęp do pięknych plaż, a także bliskość centrów handlowych, szkół i szpitali.

Jeśli szukasz spokoju, nie rezygnując z udogodnień i atrakcji, jakie oferuje Torrevieja, nie przegap tej okazji — przyjdź i poznaj swój nowy dom już dziś!

CENA NIE OBEJMUJE OPŁAT ANI PODATKÓW.

Charakterystyka i cechy

  • Nr oferty C2064AG
  • Typ nieruchomości Bliźniak
  • Rejon / Miasto Los altos / Torrevieja
  • Powierzchnia użytkowa 43 m2
  • Powierzchnia zabudowy 46 m2
  • Stan W dobrym stanie
  • Sypialnie 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1993
  • Orientacja słoneczna Północny zachód
  • Powierzchnia działki 86 m2
  • Powierzchnia tarasu 40 m2
  • Typu outdoor Zewnętrzny