Znajdź swój wymarzony dom w Costa Blanca i Mar Menor, z ofertami specjalnymi w Torrevieja i Orihuela Costa

DOM W SAN PEDRO DEL PINATAR

Działania: UlubioneFavorite [[DESCARTAR]]Discart Wydrukuj printer [[ENVIAR_POR_EMAIL]]globe Eksportuj do PDFfile pdf
Udział: plus facebook twitter gmail whatsapp telegram
  • 1
  • 2
Zaproponuj swoją cenę
148.500 €
Po obniżce 165.000 € - 10 %
* Nie uwzględniono podatków, kosztów zakupu i sprzedaży oraz finansowania
Powrót do galerii
Są domy… a są i takie, które zdają się kryć w sobie historię, zanim jeszcze się do nich wprowadzisz.
W spokojnej okolicy San Pedro del Pinatar, zaledwie kilka kroków od centrum miasta, znajdziesz ten przytulny dom na parterze, gdzie światło wpada do środka, przemieniając każdy zakątek w coś wyjątkowego. Przestronny salon, otwarty na ulicę, to tętniąca życiem przestrzeń, idealna na długie popołudnia i spokojne poranki.
Dom oferuje dwie sypialnie z wbudowanymi szafami, przytulne oazy, w których odpoczynek odgrywa główną rolę. Oddzielna kuchnia, przestronna i duża o powierzchni 15 m², zachęca do dzielenia się przepisami, rozmowami i codziennymi chwilami, które ostatecznie stają się najważniejsze. Z tego miejsca masz dostęp do praktycznego pomieszczenia gospodarczego/pralni, zaprojektowanego z myślą o codziennym życiu.
W sercu domu znajduje się wewnętrzny taras, który stanowi sekretny kącik, idealny do zaczerpnięcia świeżego powietrza lub po prostu do spędzenia popołudnia w spokoju.

Nieruchomość jest dostarczana częściowo umeblowana i wyposażona, gotowa do wprowadzenia się i rozpoczęcia nowego rozdziału bez czekania i remontów.

Lokalizacja to kolejny atut: blisko szkół, udogodnień i wszystkiego, czego potrzebujesz, aby komfortowo mieszkać przez cały rok. Zaledwie 5 minut spacerem od rynku i ratusza, gdzie lokalne życie tętni autentycznie, oraz 3,5 km od morza, gdzie promenada i słona bryza czekają na koniec dnia.